Spedycja

Zakres usług spedycyjno – przewozowych naszej firmy obejmuje organizację oraz przewóz towarów masowych i konfekcjonowanych w transporcie krajowym i międzynarodowym samochodami ciężarowymi o ładowności do 25 ton, naczepami standard, samowyładowczymi, walking floor (ruchoma podłoga) oraz cysternami spożywczymi do przewozy Noxy Ablue z układem dystrybucji.

Zajmujemy się spedycją nawozów sztucznych z zakładów z Grupy Azoty. Szczególny nacisk kładziemy na jakość, terminowość i pełne zabezpieczenie potrzeb naszych Klientów, co w efekcie prowadzi do minimalizacji kosztów i lepszej koordynacji w czasie transportu powierzonych ładunków.

Fachowość i rzetelność naszych usług zapewniają wykwalifikowani pracownicy zarówno działu transportu jak i spedycji. Dzięki współpracy z wieloma firmami na terenie całego kraju oferujemy solidne i profesjonalne usługi. Posiadamy wszystkie niezbędne ubezpieczenia OCPD, OCP, OCS.

Jeżeli interesuje państwa stała lub chwilowa współpraca będzie nam miło z państwem porozmawiać i odpowiedzieć na wszelkie państwa pytania.